Skip navigation

KINDEL KASU

Kui küsida, kas eelsoojendisse investeerimine on kasulik, siis sellele on kindel vastus. Suurem osa sõidukeid ja sõitjaid saavad eelsoojendist võitu nii rahaliselt kui ajaliselt. Kui võrrelda eelsoojendi kulutatud energiat sõiduki mootoriga, siis see on kordi madalam sama mugavuse ja valmisoleku saavutamiseks. Me saame kinnitada, et eelsoojendist on palju rohkem kasu, kui esmapilgul tundub. Korralik soojendi hoiab Su vara, säilitab tervist, säästab aega ja keskkonda. Ja seda iga kord, kui käivitad oma sõiduki. Eberspächeri eelsoojendid on mõeldud nii diisel, bensiini, gaasi kui ka hübriidsõidukitele, suurtele ja väikestele, vanadele ja uutele.


OLULISELT SUUREM MUGAVUS
Mitte ainult ebavajalik akende kraapimise vajadus pole minevik  - eelsoojendi tagab mõnusa ja kuiva sõiduki ka pärast spordisaalis käiku või vabaaja veetmist. Tulles kinost või teatrist on sõiduk alati soe ja valmis liikuma kohe.MADALAM KÜTUSEKULU PÄRAST KÄIVITUST
Eelsoojendatud motor tarvitab stardifaasis palju vähem kütust, kui külm mootor. Selline kasutus pikendab õli määrimisomadusi ja säästab keskkonda.


VÄHEM HEITGAASE
Eelsoojendatud mootori puhul on heitgaaside hulk startides madalam. See mitte ainult ei paku rahuldust keskkonna säästmisest vaid ka mugavust ja värskemat õhku elurajoonidesse ja parklimismajadesse. Keskkonna säästlikkus võib täna olla üks kõige tugevamatest argumentidest eelsoojendi kasutamiseks kõigi jahedamate ilmade korral.


KÕRGEM TURVALISUS
Eberspächer-I eelsoojendi tagab sulanud aknad ja uduvaba nähtavuse. Parema haarduvuse juhtseadmetega ja juhi tähelepanu saab olla pööratud 100 protsendiliselt sõitmisele. See kõik tõstab oluliselt eelsoojendit kasutava juhi ja teiste turvalisust.


AASTARINGNE KASU

Ametlikult kestab talv meil vaid 3 kuud. tegelikult on aga jahe ja niiske palju rohkem meie laiuskraadil. Jäätunud aknad aprillihommikul ei ole mingi uudis. Samuti ka kerge jää juba esimestel oktoobripäevadel. Eelsoojendi on kasutamiseks valmis alati, kui ilm on jahe ja soovituslikult juba +10C allapoole langenud termomeetri näidu korral. Tegelikult on temal funktsioon ka suvisel ajal, kui väga palava ilmaga kasutada lihtsalt ventilatsiooni. Ühelgi heal autol ei peaks puuduma eelsoojendi.


LIHTNE PROFFIDEL PAIGALDADA
Proffessionaalses töökojas on Eberspächer-i eelsoojendi paigaldus kiire ja lihtne. Tehas on valmistanud ette mudelikohased komplektid sõidukitele, mis tagavad täpse ja toimiva lahenduse ning sõiduki garantiitingimuste säilimise. Kasutades eelkoostatud komplekte säästame aega ja raha.